2 BUC Original Vis Pictura in Acuarela Washi Bandă Adezivă Ambarcațiunile de Bandă DIY Scrapbooking Autocolant Ambarcațiuni de Mascare Bandă de 7m

2 BUC Original Vis Pictura in Acuarela Washi Bandă Adezivă Ambarcațiunile de Bandă DIY Scrapbooking Autocolant Ambarcațiuni de Mascare Bandă de 7m

RON 7.00
-8 %
RON 7.64

Suma


[xlmodel]-[foto]-[0000] Descriere
Numele : 2 BUC Original Vis Pictura in Acuarela Washi Bandă Adezivă Ambarcațiunile de Bandă DIY Scrapbooking Autocolant Ambarcațiuni de Mascare Bandă de 7m
100% De Brand Nou Și De Înaltă Calitate. (Spre deosebire de bandă obișnuită, acesta poate fi rupt de rupere de mână, poate fi în mod repetat lipite și nu va lăsa urme, vâscozitate medie, pentru instalarea de notebook sau jurnal, decor festiv.)
Material : Hârtie
1 BUC Caseta Dimensiune : Aproximativ 15mm X 7m
Stil : 7 Stiluri
Lista de ambalare : 2 BUC Benzi(2 BUC același stil)
[xlmodel]-[foto]-[0000] Poze


Principalele proprietăți

Tip:
bandă adezivă
Numărul De Model:
1
Nume De Brand:
PTDWCR
Bandă Adezivă Tip:
washi tape
Nume1:
bandă de mascare
Prenume2:
washi tape
name3:
Banda

Alegerea cumpărătorului

4 buc/set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diy
  • Nuevo

4 buc/set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diy

11.16 RON 9.00

Bine ati venit la nostru magazin de papetărieProduse conexeToate aceste fotografii luate de către echipa noastră.Foto showNume : 4 buc / set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diyDimensiune : 15mm* 3m 3 buc30mm*3m 1 bucPachet : 4 buc / set cutieToate aceste fotografii luate de către echipa noastrăNotă : 1.Tot de măsurare în cm, vă rugăm să rețineți 1 cm = 0.39 inch,1 inch=2,54 cm 2.Vă rugăm să permiteți03cm diferențe datorită măsurare manual...

15mm*15m Japoneză Ambarcațiuni Sclipici Bandă Washi Carte DIY Autocolant Ambalare Cadou Decorativ bandă Adezivă multicolor Hârtie Bandă de Mascare
  • Nuevo

15mm*15m Japoneză Ambarcațiuni Sclipici Bandă Washi Carte DIY Autocolant Ambalare Cadou Decorativ bandă Adezivă multicolor Hârtie Bandă de Mascare

RON 5.92

Descriere prodMaterial : Japonez Sclipici Washi Hârtie Dimensiuni : 1 Rola= Lățimea de 15mm, Lungime 15 M Ambalaj : Vrac Utilizare : Pentru ambalarea și cadou si papetarie & mascare vopsea si decoratiuni si obiecte artizanale si cross stitch & nota & memo & etichete și jurnal Deco & fotografii file & festivalul de decoratiuni si BRICOLAJte ......

24 Model de Viață Bună Bandă Washi DIY Decorative Scrapbooking Mascare Bandă Adezivă Eticheta Autocolant Banda Papetărie
  • Nuevo

24 Model de Viață Bună Bandă Washi DIY Decorative Scrapbooking Mascare Bandă Adezivă Eticheta Autocolant Banda Papetărie

5.64 RON 4.00

Pachetul Incl: 1 x bandă washiCaracteristici Prod: ​La washi tape adecvat pentru cadou wraping, și rame.Face mini steaguri pentru cupcakes, sau decora toate lucrurile pe care doriți,și va aduce un aspect magic pentru tine.Jazz jurnalul acoperă apoi se adaugă bandă washi file pentru a marca pagini importante.Acoperati laptopul cu un unic bandă washi design, atunci eticheta toate aceste cordoane încurcat în spatele birou.Bun pentru Adolescenti si Adulti, eu sunt sigur că copiii le vor iubi.A lăsa copiii să meargă nebun cu bandă washi, ștampilarea lor de personalitate pe loc de joacă pereți!Noi, 100% garanție întreaga familie se va bucura demonstrânduși talentele artistice cu această bandă washi.

8 buc/Lot hârtie Acuarelă bandă washi Epocă de mascare benzi de Decor autocolant adeziv Papetărie, rechizite Școlare 6147
  • Nuevo

8 buc/Lot hârtie Acuarelă bandă washi Epocă de mascare benzi de Decor autocolant adeziv Papetărie, rechizite Școlare 6147

32.00 RON 26.00

8 buc / Lot hârtie Acuarelă bandă washi Epocă de mascare benzi de Decor autocolant adeziv Papetărie, rechizite Școlare 6147Caracteristică : Inspirație : culoare de Apă.Culoare corp : 8 design diferit.Material : hârtie.Dimensiune : Wideth 15mm, Lungime 7m.Greutate : 12g.Funcția : Decor / Album foto Scrapbooking instrumente .Sfat : 1...

1 buc / Pack Black Moon Stele Washi Hârtie de Mascare Benzi de 1,5 cm X 5m Diy Scrapbooking Inima Autocolante Ambalaj Cadou Autocolant
  • Nuevo

1 buc / Pack Black Moon Stele Washi Hârtie de Mascare Benzi de 1,5 cm X 5m Diy Scrapbooking Inima Autocolante Ambalaj Cadou Autocolant

4.96 RON 3.00

Descriere Condiție Brand Nou de Înaltă Calitate ! Materiale Greutatea Hârtiei Despre : 6g Culoare Negru Dimensiune 5m * 15mm Lista de Ambalare : 1 * Banda Papetărie Notă : Foto de culoare ar putea fi un pic diferit de produsul realdatorită display color de diferite monitoare. Fotografii Listă ghicim ce Va place ..

2 BUC/Lot Bandă Washi Vintage Negru Japonez Cainele Modele Decorative Adeziv Set Bandă de Mascare Benzi de Hârtie
  • Nuevo

2 BUC/Lot Bandă Washi Vintage Negru Japonez Cainele Modele Decorative Adeziv Set Bandă de Mascare Benzi de Hârtie

6.56 RON 6.00

Descriere : Starea De Brand Nou De Înaltă Calitate ! Material : hârtie de imprimare Model clar, nu se decoloreaza bandă de Hârtie, se poate scrie în cele de mai shârtie fină cutie, de dimensiuni mici, poate fi pîn creion sac Poate fi folosit ca parte a contului, de colectare și de DIY, simplu și practic Bandă poate fi de mână ruptă, puteți utiliza, de asemenea, foarfece de tăiat, material rezistență puternică, fără a lăsa reziduuri de adeziv Bogat de modele si culori, asa ca nu ai nevoie de prea mult gandit, puteți pune un frumos rafinate obiecte de artizanat Nu numai pot fi decorate, dar face, de asemenea, pastă de etanșare, etichete autocolante, decor carti, cani, felicitari si deci foarte potrivit, lipiciosPoze : Notă : 1.Unele poze arata ca de dimensiuni mai mari,vă rugăm să observați exact elementele dimensiune.2.Vă rugăm să păstrați în minte că, din cauza efecte de iluminare, monitorul setările de luminozitate și contrast, culoare de produse ar putea fi o ușoară diferite între fotografii și elementul real primiți...

4BUC/Lot Verde Japonez Washi de Mascare Benzi Set Model de Frunze Decorative Bandă Adezivă Bandă de Hârtie
  • Nuevo

4BUC/Lot Verde Japonez Washi de Mascare Benzi Set Model de Frunze Decorative Bandă Adezivă Bandă de Hârtie

6.60 RON 6.00

5208111702876257 Descriere : Model de imprimare clară, nu se decoloreaza bandă de Hârtie, se poate scrie în cele de mai shârtie fină cutie, de dimensiuni mici, poate fi pîn creion sac Poate fi folosit ca parte a contului, de colectare și de DIY, simplu și practic Bandă poate fi de mână ruptă, puteți utiliza, de asemenea, foarfece de tăiat, material rezistență puternică, fără a lăsa reziduuri de adeziv Bogat de modele si culori, asa ca nu ai nevoie de prea mult gandit, puteți pune un frumos rafinate obiecte de artizanat Nu numai pot fi decorate, dar face, de asemenea, pastă de etanșare, etichete autocolante, decor carti, cani, felicitari si deci foarte potrivit, lipicios1.Unele poze arata ca de dimensiuni mai mari,vă rugăm să observați exact elementele dimensiune...