2 BUC Kawaii Drăguț Floare Alimente Decorative Bandă Washi DIY Scrapbooking Bandă de Mascare Școală Birou Aprovizionare 15mm X 7m

2 BUC Kawaii Drăguț Floare Alimente Decorative Bandă Washi DIY Scrapbooking Bandă de Mascare Școală Birou Aprovizionare 15mm X 7m

RON 7.00
-9 %
RON 7.68

Suma


[xlmodel]-[foto]-[0000] Descriere
Numele : 2 BUC Kawaii Drăguț Floare Alimente Decorative Bandă Washi DIY Scrapbooking Bandă de Mascare Școală Birou Aprovizionare 15mm X 7m
100% De Brand Nou Și De Înaltă Calitate. (Spre deosebire de bandă obișnuită, acesta poate fi rupt de rupere de mână, poate fi în mod repetat lipite și nu va lăsa urme, vâscozitate medie, pentru instalarea de notebook sau jurnal, decor festiv.)
Material : Hârtie
1 BUC Caseta Dimensiune : Aproximativ 15mm X 7m
Stil : 7 Stiluri
Lista de ambalare : 2 BUC Benzi(2 BUC același stil)
[xlmodel]-[foto]-[0000] Poze


Principalele proprietăți

Tip:
bandă adezivă
Numărul De Model:
1
Bandă Adezivă Tip:
washi tape
Nume De Brand:
XueSheng
Nume1:
Banda
Prenume2:
washi tape
name3:
bandă de mascare

Alegerea cumpărătorului

2 BUC/Lot Bandă Washi Vintage Negru Japonez Cainele Modele Decorative Adeziv Set Bandă de Mascare Benzi de Hârtie
  • Nuevo

2 BUC/Lot Bandă Washi Vintage Negru Japonez Cainele Modele Decorative Adeziv Set Bandă de Mascare Benzi de Hârtie

6.56 RON 6.00

Descriere : Starea De Brand Nou De Înaltă Calitate ! Material : hârtie de imprimare Model clar, nu se decoloreaza bandă de Hârtie, se poate scrie în cele de mai shârtie fină cutie, de dimensiuni mici, poate fi pîn creion sac Poate fi folosit ca parte a contului, de colectare și de DIY, simplu și practic Bandă poate fi de mână ruptă, puteți utiliza, de asemenea, foarfece de tăiat, material rezistență puternică, fără a lăsa reziduuri de adeziv Bogat de modele si culori, asa ca nu ai nevoie de prea mult gandit, puteți pune un frumos rafinate obiecte de artizanat Nu numai pot fi decorate, dar face, de asemenea, pastă de etanșare, etichete autocolante, decor carti, cani, felicitari si deci foarte potrivit, lipiciosPoze : Notă : 1.Unele poze arata ca de dimensiuni mai mari,vă rugăm să observați exact elementele dimensiune.2.Vă rugăm să păstrați în minte că, din cauza efecte de iluminare, monitorul setările de luminozitate și contrast, culoare de produse ar putea fi o ușoară diferite între fotografii și elementul real primiți...

9Designs Pământ/Crima/Jurnal/Scrisoare/PhotoFrame/Floare Japoneză Washi Decorative Adeziv DIY de Mascare Bandă de Hârtie Autocolant Eticheta Cadou
  • Nuevo

9Designs Pământ/Crima/Jurnal/Scrisoare/PhotoFrame/Floare Japoneză Washi Decorative Adeziv DIY de Mascare Bandă de Hârtie Autocolant Eticheta Cadou

RON 7.84

Descriere prodMaterial : Japonez Washi Hârtie Dimensiuni : 1 Rola= Lățime 25mm / 30mm, Lungime de aproximativ 5 M Ambalaj : Vrac Utilizare : Pentru ambalarea și cadou si papetarie & mascare vopsea si decoratiuni si obiecte artizanale si cross stitch & nota & memo & etichete și jurnal Deco & fotografii file & festivalul de decoratiuni si BRICOLAJte ......

20buc/ Multe de la 596 Modele de Alegere Japoneză Bandă Washi Deco DIY Adeziv Bandă de Mascare pentru Scrapbooking, 15mm*10m pentru Cadou
  • Nuevo

20buc/ Multe de la 596 Modele de Alegere Japoneză Bandă Washi Deco DIY Adeziv Bandă de Mascare pentru Scrapbooking, 15mm*10m pentru Cadou

80.00 RON 72.00

De Brand Nou și de Înaltă Calitate Bandă Washi 1.Element dimensiune : W 15mm * L 10m 2 Stil : ca alegerea ta, pls lasatine un mesaj de cod de proiectare care vă place, prieten : ) 3.Pachet : 20 role per lot Dacă purshasing peste 100buc, putem livra gratuit prin DHL sau alte solicitate expres de transport maritim...

4 buc/set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diy
  • Nuevo

4 buc/set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diy

11.16 RON 9.00

Bine ati venit la nostru magazin de papetărieProduse conexeToate aceste fotografii luate de către echipa noastră.Foto showNume : 4 buc / set washi bandă de mascare benzi kawaii florale scotch washitape adesivos papetărie japonez cinta adhesiva decorativa diyDimensiune : 15mm* 3m 3 buc30mm*3m 1 bucPachet : 4 buc / set cutieToate aceste fotografii luate de către echipa noastrăNotă : 1.Tot de măsurare în cm, vă rugăm să rețineți 1 cm = 0.39 inch,1 inch=2,54 cm 2.Vă rugăm să permiteți03cm diferențe datorită măsurare manual...